Samm lähemale loodusele – kaks korda aeglasem, kaks korda parem!

Huro aeglane mahlapressTeise generatsiooni HUROMi mahlapressid säilitavad puu- ja köögivilja looduslikud maitsed ja toitained, pigistades ja pressides tooraine õrnalt läbi tipp-tasemel Slow Squeezing Systemi (SSS), selle asemel, et need kiiretel pööretel riivida, nagu teised mahlapressid seda teevad.

Lihtne segada erinevaid maitseid

Kasutades erinevaid puu- ja köögivilju, et pea sa enam mahla peale selle valmimist segama, sest mahlalukk annab võimaluse segada koostisained kokku juba mahlakambris.

Saad luua erineva kooslusega tervislikke ja tummiseid mahlasid, kasutades selleks enda lemmik toorainet, lisaks saad veel valmistada soja- ja pählipiima, beebitoitu ja mahla, mis asendab terve toidukorra.

Hurom mahlapressTee just sellist mahla, nagu soovid

Meie teise generatsiooni HUROMi mahlapressid on varustatud kontrollkangiga, mis annab sulle võimaluse ise mahla konsistentsi reguleerida. Puhas ja hügieeniline.

Mahlalukk annab sulle vabaduse valida, kui palju mahla korraga soovid HUROMist välja lasta, samuti võid lasta mahla otse klaasi ja ei pea muretsema, et see laiali pritsib.

Lisaks tuleb HUROMiga kaasa söötmisava kate, mis takistab tolmu ja muu soovimatu masinasse sattumist ajal, mil masinat ei kasutata.

Lihtne puhastada

Aeglased mahlapressidHUROMi on väga lihtne puhastada. Kui tahad teha mitut erinevat mahla, siis vahepeal võid mahlakambri läbi loputada valades sisse puhta vee ja pannes mootori mõneks sekundiks käima.

Peale seda lase vesi kambrist välja. Kui oled mahla tegemise lõpetanud, siis pese mahlakambri osad jooksva vee all puhtaks.

Hurom säilitab tänu külmpress meetodile mahlas ensüümid, toitained ja maitsed.

Osta siit – aeglased mahlapressid.

2 comments on “Miks valida just Huromi aeglane mahlapress?

Tiiu Ploom on 4. august 2016 16:41

Tere,Palun teada mahlapressi HUMOR hinda ja kas oleks võimalik saada järelmaksu.

admin on 8. august 2016 10:11

Me ei müü enam kahlapresse, kuna need ei läinud hästi kaubaks. Aeglaseid mahlapresse saab siit: http://www.medifur.ee/tooted/aeglased-mahlapressid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust mitte ületada. Ärge kasutage toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.