Meenutusi ürituselt – 15 ühepäevakohvikut Kärdlas

Soja tutvustus Kärdlas - 15 ühepaevakohvikut7. augustil toimus Kärdlas kohvikutepäev, mis osutus enneolematult populaaseks. Kohvikus Roheline Kapsauss tutvustas uusimaid sojatooteid jms tervislikke toite Merike Tärk Eesti Sojaliidust.

Merikese sõnul on hiidlased on jätkuvalt head, rahulikud, lahked ja uudishimulikud! Üritusel osejaid oli seinast seina, alates väärikatest prouadest kuni noorte jõmpsikateni. Merike tänab kõiki, kes käisite uudistamas sojaoast toidu isetegemise võimalusi.

Huvi pakkusid inimestele ka jaemüügist saadavad sojatooted, kuid sellega oli hiidlastel ka väike mure, et tihti ei jõua Hiiumaale sama lai ja rikkalik tervisliku toidu sortiment kui mandril poodides.

Meeldiv oli kuulda, et väga paljudele oli soja juba tuttav. Külalistele maitsesid sojapiim, erinevad piimasegud, riisi-sojapiima smuuti Hiiu punasesõstraga. Suurt tähelepanu pälvisid ka okarapihvid tofuvõidega, okara-tofu koogike. Kuivatatud sidrunimaitselist okarat ja muudki oleksid soovinud paljud koju kaasa viia.

Imetleti ja maitsti heal meelel dehüdraatoril kuivanud Kassari oranže porgandilaaste, mis olid ostetud eelnevalt Kärdla turult ja siis olid pandud kuivama kohviku avamisel.

Täname kõiki osaleiaid ja loodame, et igaüks leidis midagi, et oma toidulauda rikkalikumaks ja tervislikumaks muuta.

Sojapiimamasin – lugege lähemalt siit.

Jogurtimasin – lugege lähemalt siit.

Dehüdraator – lugege lähemalt siit.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust mitte ületada. Ärge kasutage toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.