Midzu dehüdraator varsti müügil

Jun 19, 2010

Midzu dehüdraator - eemaldab toiduainetest veeLähiajal ilmub Sojapood.ee tootevalikusse täiesti uus koduabiline - Midzu dehüdraator.

Dehüdratsiooni eelised

Dehüdratsioon on palju loomulikum viis puuviljade, marjade, aedviljade, seente ja taimede säilitamiseks. Sellisel viisil kuivatatud toiduainete väärtus säilub ja nad ei ole mitte ainult hõrgutavad, vaid ka tervislikud ja maistvad. Säilitamiseks on dehüdratsioon arenenud alternatiiv võrreldes konserveerimise ja külmutamisega – millised kasutavad palju enam energiat. Toiduained saab sedasi töödelda kohe peale saagikoristust või saaduste ostmist. Temperatuurikontroll teeb võimalikuks ka temperatuuritundlike toitude töötlemise ja aktiivne kuuma õhu ringlus võimaldab regulaarset dehüdratsiooni. Nii säiluvad väärtuslikud toitained täielikult. Lisaks dehüdreeritud toidu tavalisele tarbimisele võite te seda lisada suppidele, kastmetele, püreedele (titetoitudele), hommikusöögi teraviljatoitudele, segujookidele ja teistele kulinaarsetele tegemistele. Puuviljade ja marjade kuivatamisele eelnev eeltöötlus võib muuta nad palju atraktiivsemateks ja pikendada nende kasulikku iga. Maitse paraneb ja nad kuivavad kiiremini.
  1. Kastke puuvili enne kuivatamist 2-3 minutiks sidruni- või ananassimahla, vältimaks tumedaks muutumist.
  2. Samuti võite te pritsida neile maitse parandamiseks pruuni suhkrut, kaneeli või kookosepulbrit.
Säilitamiseks kaob vajadus külmkapi järele – seega säästate nii enda raha külmiku ostmisel (juhul kui teil seda veel ei ole), säästate elektrienergiat, kuna ei kasuta sügavkülma ja üldse olete saanud hakkama ilma külmikuta – kui teil ei ole just midagi sellist, mis kiiresti rikneb. Kõiki dehüdratsiooni teel kuivatatud asju saate säilitada edukalt metall- või kõvast plastist kaantega klaaspurkides. Siis on teil ka purgi sisu pidevalt nähtav. Hoidke kuivatatud puu- ja aedvilju (ning marju) jahedas, kuivas ja võimalikult pimedas ruumis. Ideaalne temperatuur on +5-20 ? C. Dehüdreerimine säästab teid vee säilitamise vajadusest – moodustab ju vesi suurema osa puu- ja aedviljade ja marjade kaalust. Külmutamine ja uuesti ülessulatamine muudavad paljud toitained väärtusetuks. Kui sinna lisandub veel uus kuumutamine, siis on siin otse tegu toidu raiskamisega. Kõigele muule lisaks muutub säilitatavate toitainete maht ääretult väikeseks – ja niiviisi kuivatatud saadusi saate hiljem uuesti vette likku pannes eluga täita. Loodame, et kõik need ülaltoodud plussid võimaldavad teil langetada otsuse dehüdraatori ostu kasuks.

Dehüdratsiooni eelised

Dehüdratsioon on palju loomulikum viis puuviljade, marjade, aedviljade, seente ja taimede säilitamiseks. Sellisel viisil kuivatatud toiduainete väärtus säilub ja nad ei ole mitte ainult hõrgutavad, vaid ka tervislikud ja maistvad. Säilitamiseks on dehüdratsioon arenenud alternatiiv võrreldes konserveerimise ja külmutamisega – millised kasutavad palju enam energiat. Toiduained saab sedasi töödelda kohe peale saagikoristust või saaduste ostmist.

Temperatuurikontroll teeb võimalikuks ka temperatuuritundlike toitude töötlemise ja aktiivne kuuma õhu ringlus võimaldab regulaarset dehüdratsiooni. Nii säiluvad väärtuslikud toitained täielikult.

Lisaks dehüdreeritud toidu tavalisele tarbimisele võite te seda lisada suppidele, kastmetele, püreedele (titetoitudele), hommikusöögi teraviljatoitudele, segujookidele ja teistele kulinaarsetele tegemistele.

Puuviljade ja marjade kuivatamisele eelnev eeltöötlus võib muuta nad palju atraktiivsemateks ja pikendada nende kasulikku iga. Maitse paraneb ja nad kuivavad kiiremini.

  1. Kastke puuvili enne kuivatamist 2-3 minutiks sidruni- või ananassimahla, vältimaks tumedaks muutumist.

  2. Samuti võite te pritsida neile maitse parandamiseks pruuni suhkrut, kaneeli või kookosepulbrit.

Säilitamiseks kaob vajadus külmkapi järele – seega säästate nii enda raha külmiku ostmisel (juhul kui teil seda veel ei ole), säästate elektrienergiat, kuna ei kasuta sügavkülma ja üldse olete saanud hakkama ilma külmikuta – kui teil ei ole just midagi sellist, mis kiiresti rikneb.

Kõiki dehüdratsiooni teel kuivatatud asju saate säilitada edukalt metall- või kõvast plastist kaantega klaaspurkides. Siis on teil ka purgi sisu pidevalt nähtav.

Hoidke kuivatatud puu- ja aedvilju (ning marju) jahedas, kuivas ja võimalikult pimedas ruumis. Ideaalne temperatuur on +5-20 ? C.

Dehüdreerimine säästab teid vee säilitamise vajadusest – moodustab ju vesi suurema osa puu- ja aedviljade ja marjade kaalust. Külmutamine ja uuesti ülessulatamine muudavad paljud toitained väärtusetuks. Kui sinna lisandub veel uus kuumutamine, siis on siin otse tegu toidu raiskamisega.

Kõigele muule lisaks muutub säilitatavate toitainete maht ääretult väikeseks – ja niiviisi kuivatatud saadusi saate hiljem uuesti vette likku pannes eluga täita.

Loodame, et kõik need ülaltoodud plussid võimaldavad teil langetada otsuse dehüdraatori ostu kasuks.