Tervisekokteil Missis Ekstra – uus toode

Tervisekokteil Missis EkstraSojapoes on nüüd müügil ka OÜ Biolab Grupi poolt toodetav suurepärane dieettoode kaalu korrigeerimiseks naistele kes hoolivad oma tervisest.

Dieetkuurid ei vii praktiliselt kunagi püsiva kaalualanemiseni samuti ka tervise ja enesetunde paranemiseni, põhjuseks vajalike toitainete madal kontsentratsioon enamikes toiduainetes, mis toidu väikese mahu juures ei rahulda organismi vajadusi vitamiinide, mikro- ja makromineraalide, flavonoidide ja kiudainete järele. Vältimaks elutähtsate toidukomponentide defitsiiti dieedi ajal ja tugevdamaks igas eas naiste tervist on loodud uus täiusliku koostisega dieetkontsentraat Missis Ekstra. Tootes sisalduvad toidukomponendid koos täieliku vitamiinide- mineraalide kompleksiga omavad võimendatud tervisttugevdavat mõju.

Missis Ektsra suur kiudainete sisaldus koos linaseemnete spetsiifilise mõjuga hoiab korras soolestiku tegevuse vältides soolte pikaajalist kokkupuudet kantserogeenide ja toksiinidega. Sojas suurel hulgal sisalduvad taimsed östrogeenid koosmõjus õietolmu ja hariliku pune droogiga optimeerivad naiste hormonaal- ja kesknärvisüsteemi vähendades nii menstruaalvaevusi noorematel kui ka üleminekunähte vanematel naistel. Sojavalk koosmõjus toimeainetega letsitiinist ja linaseemnetest tugevdab sidekude ( liigeste- ja kõhrkoe, juuste ja küünte tervis, kollageeni süntees ). Soja toimib veel sapikive lagundavalt, kolesteroolitaset ja veresuhkrut alandavalt ning immuunsüsteemi tugevdavalt samuti sisaldab ta kõiki organismile vajalikke asendamatuid aminohappeid. Letsitiinist ja linaseemnetest saadavad küllastamata rasvhapped ei kogune rasvkoena vaid osalevad biokeemilistes reaktsioonides.

Koostis:

Sojakontsentraat, glükoos, purustatud linaseemned, suhkur, maltodekstriin, letsitiin, õietolm, looduslikud lõhna- ja maitseained (kakao), harilik pune (ravidroog), antioksüdandid (vitamiinid -C, -E, seleen) vitamiinide – mineraalide kompleks.

Osta siit: Tervisekokteil Missis Ekstra

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust mitte ületada. Ärge kasutage toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.