Tervisekokteil Seenior Ekstra – uus toode

Tervisekokteil senior ekstra33,5% proteiini sisaldav väherasvane dieetkontsentraat keskeas ja vanematele meestele!

Suurepärane dieettoode tänu hädavajalike tervisetoodete sisaldusele minimaalse rasva- ja kaloritesisalduse juures! Tootja: OÜ Biolab Grupp

Seenior Ekstra tervisekokteil korrastab soolestiku tegevust viies õigeaegselt soolestikust välja kogunevad šlakid ja toksilised ained, seda tänu kiudainete suurele sisaldusele ja linaseemne spetsiifilisele mõjule.

Sojas suurel hulgal sisalduvad isoflavonoidid kompleksis õietolmu, polüküllastamata rasvhapete (linaseemned), letsitiini, kõrvitsaseemnete ja pohlalehe droogiga on olulise tähtsusega igas eas meeste eesnäärme tervise ja sugusfääri võimekuse seisukohalt. Sojavalgud koosmõjus letsitiiniga loovad soodsad tingimused sidekoega seotud probleemide lahendumisele (liigeste- ja kõhrkoe, juuste ja küünte tervis, kollageeni süntees).

Letsitiin, sisaldades koliini parandab ajutegevust ja on tähtis maksale. Aasia riikides, kus tarbitakse hulgaliselt soja, ei esine naistel praktiliselt luude hõrenemist, tunduvalt vähem on rinna-, kopsu- ja jämesoolevähki ning südame- ja veresoonkonna haigusi. Soja toimib veel sapikive lagundavalt, kolesteroolitaset alandavalt ning immuunsüsteemi tugevdavalt samuti sisaldab ta kõiki organismile vajalikke asendamatuid aminohappeid.

Seenior Ekstra sisaldub kõiki dieedi ajal organismile vajalikke vitamiine, ning makro- ja mikroelemente.

Koostis:

Sojakontsentraat, glükoos, purustatud linaseemned, suhkur, maltodekstriin, kõrvitsaseemned, letsitiin, õietolm, looduslikud lõhna- ja maitseained (kakao), pohl (leht), antioksüdandid (vitamiinid -C, -E, seleen) vitamiinide – mineraalide kompleks.

Osta siit: Tervisekokteil Seenior Ekstra

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust mitte ületada. Ärge kasutage toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.