Toitumisnõustaja Ene Mägi ootab teid

Toitumisnõustaja Ene MägiTänapäeval on toitumise tähtsus hästi teada, selle kohta on palju teadusuuringuid ja selge on see, et toitumine mõjutab Sinu tervist praegu ja ka edaspidi.

Toitumine võib olla abiks paljude haiguste ravis ja sageli piisab vaid toitumise korrigeerimisest, et tervislik seisund hakkaks paranema.

Nüüd on võimalus Eesti Sojaliidus kohtuda toitumisnõustajaga Ene Mägi.

Toitumisnõustaja Ene Mägi:

Olen lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli toiduvalmistamise tehnoloogia eriala, läbinud täiendkoolitused Tallinna Teeninduskoolis ning töötanud toitlustusjuhina. Olen osalenud rahvusvaheliselt tuntud toitumisteadlaste koolitustel ning omandanud toitumisnõustaja kutse Tartu Tervisekoolis. Olen osalenud Tervise Arengu Instituudi tervisedenduse baaskoolitusel koolide tervisenõukogudele.

Viin läbi tervisliku toitumise seminare, loenguid, temaatilisi üritusi, nõustamisi, online kohtumisi. Olen Eesti Tervisedenduse Ühingu liige.

Tervislikus toitumises ei ole vähem tähtis see, kuidas meie käitumist mõjutavad meie mõtted. Olen osalenud rohkem kui viis aastat enesearengu koolitustel mõttetreeneri Helina Mägi õppeprogrammides, mis on õpetanud oskuslikult rakendama positiivse mõtlemise jõudu eesmärkide seadmisel ja saavutamisel ning harjumuste muutmisel. Selleks, et muuta harjumusi toitumises on meil vaja rakendada just neid tehnikaid, et uute harjumuste kujundamine oleks lihtsamast lihtsam.

  • Toitumisnõustamised toimuvad igal neljapäev kella 13-18.00 ning kord kuus laupäeviti kell 10.-14.00
  • Individuaalse toitumisnõustamise hind on 25€ 1tund.
  • Aegade broneerimine ja info: ene.magi@gmail.com või tel 5135 660.

Kellele on mõeldud toitumisnõustamine?

Nõustamine on mõeldud kõigile, kes tahavad, et toitumine oleks tervislik. Võite tulla kui tahate arvamust oma menüü kohta, või soovite teada milliseid toiduaineid oleks õigem asendada tervislike valikutega. Kuna tervis sõltub väga suures osas meie igapäevatoidust, siis annab toitamisnõustaja Ene Mägi nõu, mida saaksite toitumises muuta kui on probleem tervisega.

Võite tulla ka siis kui arvate, et tervislik toitumine on kallis. Ene Mägi oskab anda palju ideid ja nõuandeid, kuidas jääda oma eelarve piiridesse. Nõustamisele võite tulla koos pereliikmetega, et saaksime koostada tervisliku menüü, mis sobiks just Teie perele.

Kui olete ettevalmistamas pulma või juubelit ja tahate pakkuda oma külalistele võimalikult tervislikku toiduvalikut, siis olen valmis Sind nõustama menüü koostamisel.

Kas nõustamisele peaks tulema ka koolinoor? Kindlasti soovitame tulla. Toitumisnõustaja Ene Mägi aitab toitumises teha lihtsaid muutusi, et te ei peaks muretsema oma kaalu, naha jm probleemide pärast.

Kui tunnete, et olete oma toitumisega sealmaal, kus enam edasi minna ei oska, siis tulge ja vaatame, mida saaksite teha teistmoodi. Kui muudatuste tegemiseks vajate rohkem ideid ja ka teiste kogemusi, siis võite ise kokku panna grupi või ühineda meie grupiga. Arutelu grupis annab osalejatele lisaenergiat ja -kogemusi ning muutusi on lihtsam ellu viia.

 

2 comments on “Toitumisnõustaja Ene Mägi ootab teid

raivo kikas on 8. oktoober 2013 22:06

kas ene mägi poleks nõus toitumisnõustamist läbiviima skype vahendusel?? mina olen raskeliikumispuudega perssoon ja elukohaks on tartulinn

Ene Mägi on 7. jaanuar 2014 07:49

Tere. Toitumisnõustamist saab läbi viia ka skype teel. Palun saatke soov e-mailile ene@toitumisnoustaja.com või helistage tel 5135 660. Vabandused hilinenud vastuse pärast.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust mitte ületada. Ärge kasutage toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.