TerveEluTerve

Muud tooted

 • msm-kreem

  MSM kreem

  20.9 €

  MSM kreem pehmendab ja silendab nahka ning samaaegselt ka niisutab.

  Kreemis on kasutatud liposoomitehnoloogiat, mis võimaldab kasulikel komponentidel ehk MSMil eriti hästi imenduda.

  MSM kreem sisaldab ka tugevaid antioksüdante nagu vitamiin E ja hõlmikpuu ekstrakt.

  Kreemi on hea määrida valutavatele luudele ja liigestele!

  Kaal 113,4g


 • msms-kreem-purk

  MSM kreem – väike purk

  11.5 €

  MSM kreem pehmendab ja silendab nahka ning samaaegselt ka niisutab.

  Kreemis on kasutatud liposoomitehnoloogiat, mis võimaldab kasulikel komponentidel ehk MSMil eriti hästi imenduda.

  MSM kreem sisaldab ka tugevaid antioksüdante nagu vitamiin E ja hõlmikpuu ekstrakt.

  Kreemi on hea määrida valutavatele luudele ja liigestele!

  Kaal 56,7g


 • ametust

  Ametüst ripats

  6.5 €

  Ametüst on erakordselt võimas ja kaitsev kivi. Ametüst on kõrge vaimse vibratsiooniga. See kaitseb psüühiliste rünnete eest. Ametüstil on tugev tervistav ja puhastav vägi.


 • fluoriit

  Fluoriit ripats

  6.5 €

  Fluoriit – tervendus, stabiilsus, keskendumine, vaimsus, intuitsioon, meditatsioon, elektromagnetkiirgus, külmetused, aurapuhastus, kaitse. Võimas tervenduskivi, hingelise segaduse korrastaja ja mõtteselguse looja. Soodustab õppe- ja mõtlemisprotsessi, keskendumist ja otsuste tegemist. Eemaldab negatiivseid energiad, suurendab keskendumisvõimet ja loob heaolu.


 • karneool

  Karneool ripats

  6.5 €

  Karneool on suurepärane kivi, kes aitab meil praeguses reaalsuses kahe jalaga maa peal seista. Ta on üks maailma vanematest ravitoimega kividest. Kivil on kõrge energiaga, mistõttu on ta oivaline elujõu taastaja. On hea kivi erutavatel otsingutel ning tal on võime teisi kive puhastada. Kivi kõrvaldab surmahirmu ning on kasulik igat sorti ahistamisest vabanemiseks.


 • kollane-ahhaat

  Kollane ahhaat ripats

  6.5 €

  Ahhaat stabiliseerib aurat, kõrvaldades ja kujundades ümber negatiivseid energiaid. Rahustav ja pingeid maandav.

  Tal on puhastav mõju, seda eriti füüsilisel ja emotsionaalsel tasandil. Soodustab headust, pehmust, rahulikkust ja sisemist kindlust.


 • kvantripats-kandiline

  Kvantripats (kandiline)

  35.0 €

  Kvantripats turmaliiniga. Kvantripats on tehtud mineraalirikkast pruunist laavakivist, mida kaunistavad CZ teemandid.


 • kvantripats-umar

  Kvantripats (ümar)

  35.0 €

  Kvantripats on tehtud mineraalirikkast pruunist laavakivist, mida kaunistavad CZ teemandid.


 • kvantripats-valge

  Kvantripats VALGE (ümar)

  35.0 €

  Negatiivsete ioonide, infrapuna ja germaanium kuulikeste ning  CZ teemanditega keraamiline ripats .

  Kvantripats on tehtud valgest keraamikast, seda kaunistavad CZ teemandid.


 • Käevõru-Leopard-jaspis

  Käevõru Leopard-jaspis, väikesed tsipsid

  4.0 €

  Leopard jaspis on väga tugev energiakivi, mis kaitseb haiguste eest ja toetab stressirohketel aegadel. Parim ka taskus kandmiseks. Raseduse ajal tuleks eelistada punast jaspist tema üldtugevdava toime tõttu.


 • Käevõru-Lumehelbe-obsidiaan

  Käevõru Lumehelbe obsidiaan, väikesed tsipsid

  4.0 €

  Lumehelbe obsidiaan on puhtuse kivi – tasakaalustab keha, meelt ja vaimu. Toob rahu ja aitab minna kõikide mittetoetavatel käitumis- ja mõttemustritel, et saaksid avada uue ukse oma eluteel. Vaimse- ja mõtluskivina aitab vaadata tulevikku. Tugeva kaitse ja maandatuse kivi.


 • kaevoru-magnesiit-turkiis

  Käevõru Magnesiit-türkiis, väikesed tsipsid

  8.0 €

  Magnesiit türkiis lõõgastab, muudab kannatlikuks.  Aitab närvilisuse, ärrituvuse ja kartlikkuse puhul. Soodustab kuulamise kunsti. Migreen, peavalu, krambid, koolikud ja pinges olek; kontrollib südameatakki ja rõhku veresoontes.


 • Käevõru-Punane-jaspis

  Käevõru Punane jaspis tsipsid

  4.0 €

  Punane jaspis on väga tugev energiakivi, mis kaitseb haiguste eest ja toetab stressirohketel aegadel.

  Raseduse ajal tuleks eelistada punast jaspist tema üldtugevdava toime tõttu.

  Kogub endasse negatiivsed võnkumised, puhastades sellega ümbrust, kuhu ta on asetatud.

  Jaspis on sobivaim töö juures kandmiseks, kuna tasakaalustab ka inimestevahelisi suhteid.


 • sammalahhaat

  Käevõru sammalahhaat

  4.0 €

  Sammalahhaat on stabiliseeriv ja tasakaalustav kivi, mis on tugevasti seotud loodusega. Tegemist on uute alguste kiviga, mis eemaldab meie teelt tõkked ning energeetilised köidikud. Jõukusekivina tõmbab see kivi ligi küllust. Sellel kivil on veel üks hea omadus – ta aitab mõistuseinimestel saada kontakti oma tunnete ja intuitsiooniga ning tundeinimestel kanaliseerida oma energiaid praktilisel viisil.


 • Otsas hematiitkaelakeeSold Out

  Magnet-hematiit kaelakee

  12.0 €

  Hematiiti kasutatakse vereringe korrastamiseks, keskendumisvõime suurendamiseks samuti haavade kiirema paranemise soodustamiseks ning väsimuse korral. Teda võib kanda ka kaitse otsarbel.

  Hematiit on eriti tõhus maandamisel ja kaitsel.


 • Magnet-hematiit-kaevoru

  Magnet-hematiit käevõru

  8.0 €

  Selles on koos nii magneti ja hematiidi head omadused.

  Magnet-hematiit käevõru on eriti tõhus maandamisel ja kaitsel. Hematiit harmoniseerib meelt, keha ja vaimu. Tugeva energiaga kivi, toetab pelglikke inimesi, ergutab enesehinnangut, usaldust. Aitab ülesöömise ja muude liialduste puhul, aitab leppida oma vigadega ja mõista, et need on pigem õppimiskogemused, kui õnnetused. Aktiveerib vereringet.


 • maekristall

  Mäekristall ripats

  6.5 €

  Mäekristall on meistertervendaja ja teda võib kasutada iga haigusseisundi puhul. Ta puhastab ja võimendab elundeid ja peenkehi ning tegutseb kui hinge sügav puhastaja. Inimese siseilmas suudab ta lahendada emotsionaalseid kuhjumisi, asendades need tasakaalukusega. Ta stimuleerib immuunsüsteemi ja tasakaalustab keha.


 • oonuks

  Oonüks ripats

  6.5 €

  Oonüks on jõuduandev kivi, andes tuge raskete ja segavate olukordade puhul või suure mentaalse, füüsilise stressi ajal. Oonüks kergendab energia keskendamist ja joondumist kõrgeima väega. Kivi viib teid edasi, et näeksite tulevikku. Kivil on võime sisendada isiklikku tugevust, mis muudab oma saatuse peremeheks olemise hõlpsamaks. Oonüks edendab elujõudu.


 • punane-jaspis

  Punane jaspis ripats

  6.5 €

  Jaspis on väga tugev energiakivi, mis kaitseb haiguste eest – seetõttu oleks soovitav teda kanda alati vahetus kokkupuutes nahaga. Raseduse ajal tuleks eelistada punast jaspist tema üldtugevdava toime tõttu. Jaspis kogub endasse negatiivsed võnkumised, puhastades sellega ümbrust, kuhu ta on asetatud. Aitab alustatut lõpule viia ja keskenduda korraga ühele asjale. Hoiab ja toetab stressirohketel aegadel. Leevendab valu ja turgutab aju.


 • Otsas aventuriinSold Out

  Roheline aventuriin ripats

  6.5 €

  Roheline aventuriin on külluse ja heaolu kivi. Usutakse, et aventuriini kandjal veab õnnemängudes, äris ja riskantsetes ettevõtmistes. Imab endasse elektromagnetilised lained ja aitab keskkonna saastatuse korral. Kaitseb ka mobiiltelefoni kiirguse eest. Kasutatakse aedade ja majade kaitseks.


 • roosa-kvarts

  Roosa kvarts ripats

  6.5 €

  Roosa kvarts on armastuse kivi.  Ta avab meie südametšakra, kõrgema südametšakra ning kroontšakra igat liiki armastuse vastuvõtmiseks: terve enesearmastus, perekonna armastus, platooniline armastus ja romantiline armastus. Roosa Kvartsi energiad suurendavad armastuse väge igas elusituatsioonis, tuues meie südamesse leebust, andestust, kaastunnet ja sallivust.


 • sodaliit

  Sodaliit ripats

  6.5 €

  Sodaliit on kasulik kivi neile, kellele tundub, et nende elus on palju raskusi. Loob harmooniat eesmärgi poole püüdlemisel. Tasakaalustab emotsionaalselt ning rahustab paanikahoogusid. Ühendab loogika intuitsiooniga ja avab vaimse taju. Sobib enda ja arvuti vahele panemiseks, et vähendada kiirgust.


 • tiigrisilm

  Tiigrisilm ripats

  6.5 €

  Lihvitud kuldne Tiigrisilm. Tiigrisilma on traditdiooniliselt kantud kaitseks halbade soovide, loitsude ja needuste eest, tähelepanu koondamiseks, eksamitel, olulistel kohtumistel, söögiisu vähendamiseks, depressiooniga, unetusega ja yin ja yang energeetika tasakaalustamiseks.


 • tsitriin

  Tsitriin ripats

  6.5 €

  Tsitriin on võimas puhastaja, kandes endas päikese jõudu. See on kivi, mis ei vaja puhastamist. Ta neelab, muundab, hajutab ja maandab negatiivset energiat ning seetõttu kaitseb ta suurepäraselt keskkonda. Annab energiat igal elutasandil. See on üks küllusekividest, kes tõmbab ligi rikkust ja õitsengut ning edu ja kõiki häid asju. Tal on vägi anda rõõmu kõigile, kellel ta olemas on. See kivi on kasulik rühma- või perelahkhelide silumisel.


Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust mitte ületada. Ärge kasutage toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.