Väike kingitus naistepäevaks

Osta Sojapood.ee-st vähemalt 10 euro eest – saad kingituseks paki peenestatud kakaoube ehk kakaonibse!

Väike kingitus naistepäevaks

Kakaonibsid on kooritud ja peenestatud kakaooad ehk toorkakao. Kakaonibsid nad on palju tervislikumad, kui “tavaline kakao”, mida on kuumtöödeldud ning mis sisaldab palju ebavajalikke lisaaineid.

Kakaonibsid (Theobroma cacao) annavad meile palju energiat ja kasulikke toitaineid. Kakao on rikas serotoniini ja fenüületüülamiini poolest – need kaks ainet tekitavad meis heaolutunde.

Kakao on tugev antioksüdant, sisaldades polüfenoole, mis kaitsevad rakke vabade radikaalide vastu.

Kakao on kasulik südamele ja stimuleerib lihaste ja kesknärvisusteemi tööd. Regulaarne kakao tarbimine takistab paljude südame-veresoonkonna haiguste teket.

Kakao on ka suurepärane toit ajule, tänu türamiini ja teobromiini sisaldusele. Need kaks ainet stimuleerivad neuronite tööd ja kergendavad kontsentreerumist.

Kakao sisaldab ka mõningal määral kofeiini, nii et lastel tuleks kakaod tarbida mõõdukalt. Erinevalt kohvist on kakao  toitaineterikas, hea valguallikas, annab süsivesikuid, samuti mineraalaineid nagu rauda, ​​kaaliumi, magneesiumi, tsinki ja kroomi.

Kakaonibse võib kohe süüa, lisada müslisse, putrudele, smuutisse või puuviljakokteilidesse.

Kakaonibside pakk kaalub 100g, väärtusega 4 EUR. Naistepäeva pakkumine kehtib 06-08.märts 2013. Kingitus lisatakse automaatselt tellimusele.

Sojapood.ee

Lisainfo:

http://machineslikeus.com/news/dark-chocolate-could-prevent-heart-problems

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12589329

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16572598

3 comments on “Väike kingitus naistepäevaks

Meela on 7. märts 2013 09:18

Tore kingitus naistepäevaks

Ülla on 7. märts 2013 09:18

Naistepäeva kingitus on ikka abiks!

Vahur on 10. märts 2013 16:52

Kakao on tõesti hea ja tarbin seda pidevalt. Kuid nendest kakaonibsedest kuulsin küll esimest korda :) JU tuleb ka ära proovida. Tänud igatahes ülevaate eest.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust mitte ületada. Ärge kasutage toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.