Eesti Sojaliit kutsub Ülemiste Sügislaadale

Eesti Sojaliit kutsub Ülemiste SügislaadaleEesti Sojaliit tutvustab sel nädalavahetusel (17-19.september 2010) Ülemiste Sügislaadal erinevaid sojatooteid. Kohapeal saab proovida kuidas maitseb tervislik sojapiim ja teisede sojatooted. Lisaks saab oma käega katsudaMidzu sojapiimamasinat ja joogurtimasinat.

Müügil on ka  firma Uus Algus erinevad sojatooted. Kui olete Tallinnas Ülemiste kanti minemas, astuge kindlasti läbi!

Kohal on üle 75 osaleja üle Eesti väiketootjatest kuni tuntud suurfirmadeni välja. Teiste seas on kohal: Kalevi Kommivabrik, Uvic AS, Võhu Vein AS, Otepää Lihatööstus Edgar, Reval Kondiiter, Vasula Aed, ABC Motors, Varrak AS, Eesti Sojaliit MTÜ, Loiri Pagar AS, Europlant OÜ, jpt.

Laada kauvabalik on väga lai – kohapeal on lisaks sojatoodetele esindatud erinevad aia-ja metsasaadused, mesindustooted, istikud, taimed, suitsulihatooted, kalatooted, aiakaubad, käsitöötooted, ehted, saunatarvikud, saunad, pagaritooted, maiustused, joogid, tööstuskaubad, vabaajakaubad, raamatud, ja palju muud.

Olete oodatud kogu perega! Laada kolmel päeval leidub tegevust ja ajaviidet nii täiskasvanutele kui ka lastele ja noortele. Keskuse ees saab paiknema suur lasteala, kuhu pannakse üles erinevad batuudid ja atraktsioonid.

Ürituse ajal on oma väljapaneku- ja trikisõitudega kohal ka Eesti parimad rulluisuslaalomi sõitjad eesotsas Kristen Poola’ga.

Laadaala paikneb Ülemiste Keskuse ees, parklas ja osaliselt keskuses sees.

Laat on avatud R kell 10:00-19:00, L kell 10:00-17:00 ja P 10:00-15:00

Üritus on kõigile külastajatele tasuta.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust mitte ületada. Ärge kasutage toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.