Graviola vähivastane toime keemiaravist tuhandeid kordi tõhusam

GraviolaHiljutised Ameerika Ühendriikides läbi viidud uuringud tõestavad, et Amazonase metsades kasvava graviola nimeline puuvili (ladinakeelse nimetusega Annona muricata) ravib vähki kuni 10 000 korda tõhusamalt kui kurnavaid kõrvaltoimeid põhjustav keemia.

Triamazoni brändinime all tuntud läbinisti looduslik produkt on samas Suurbritannias turustamiseks keelatud, sest ravimifirmad pelgavad kasumist ilma jäämist sedavõrd võimsa toote tõttu.

Uuring tuvastas, et graviolal on võime rünnata vähirakke efektiivselt, aga samas turvaliselt, vältides keemiaraviga paratamatult kaasnevaid kõrvaltoimeid nagu juuste väljalangemine või iiveldus. Ka kaitseb graviola inimese immuunsüsteemi, hoides eemal ravi ajal äärmiselt ohtlikud viirusnakkused. Haige tunneb end ravi ajal oluliselt tervema ja energilisemana kui keemiaravi protseduure saades.

Uuringute allikaks on üks suuremaid Ameerika Ühendriikide ravimifirmasid, mis on graviolaga laboratoorseid katseid teinud 1970ndatest aastatest peale. Pahaloomulisi rakke hävitav toime tuvastati 12 vähiliigi, sealhulgas käärsoole-, rinna-, eesnäärme-, kopsu- ja pankreasevähi puhul. Leiti, et graviola mõju vähirakkude kasvu aeglustamisel on 10 000 korda võimsam kui näiteks Adriamycini, keemiaravis sagedasti kasutatava preparaadi puhul. Oluliseks eeliseks on ka asjaolu, et graviola ründab vaid pahaloomulisi rakke, jättes terved puutumata. Graviola lehtedel on leitud võime tõrjuda  6 erinevat vähivormi.

Lisaks võimsatele vähivastastele relvadele on graviola suurepärane vererõhu alandaja, peletab stressi, taastab närvisüsteemi ning hoiab eemal hingamisteede nakkused.

Põhjused, miks selle suurepärase loodusliku ravimi toime seni laiema avalikkuse ette ning ravimid masstootmisesse pole jõudnud, on proosaline: identse toimega, kuid inimjõul valmistatud preparaati ei suudeta patenteerida ning ravimifirmal puudub võimalus uuringutele kulutatud miljonid dollarid tagasi teenida. Nõnda ongi firma uuringute tulemused aastateks riiulile seisma jätnud.

Sügavalt Amazonase metsadest pärit graviol lehed ja ka vilja ekstrakt on müügil Sojapoes.  Graviola vili ise on suur, roheline ja valge sisuga. Päritolupaigas süüakse seda toorelt ning kasutatakse nii jookides kui magustoitude valmistamisel.

Graviolat on veel teadusmaailmas vähe uuritud ja tema kõik kõrvaltoimed ei ole lõplikult teada. Graviolat võiksid vältida inimesed kellel on parkinsoni tõbi, või mõni muu haigus mis raskendab liikumist. Lisaks ei soovitata graviolat rasedatele ja imetavatele emadele.

Graviolat on nüüdsest võimalik osta 4 erineval moel.

Allikas – Preventdesease.com & CNN

9 comments on “Graviola vähivastane toime keemiaravist tuhandeid kordi tõhusam

Jaak on 31. jaanuar 2013 12:47

Väga huvitav! Kusjuures Soomes on graviola väga popp!

Tiiu on 21. juuni 2013 20:21

Tere!
Kuidas graviola lehti kasutada? Teed keeta? Kuidas? Vahekord on milline? Keeta või valada kuum vesi peeale? Kui kaua lasta tõmmata? Kuidas juua, millal ja kui palju?

Tiiu

Eve on 5. juuli 2013 04:46

Kuidas teed teha, see on pakil kirjas ja see palju juua on ka kirjas
2spl lehti valda üle keeva veega (1 liiter keeva vett)
Juua 2-3 tassi päevas
Kaua tõmmata lasta, seda pole öeldud.
Mina lasen nii kaua tõmmata, kuni lehed kannu põhja on vajunud. Tuleb selline tumedam pruun tee.

Hiie Tihane on 6. märts 2015 15:46

Tere! Kui palju peaks vähihaige Graviolat tarvitama?

G on 21. juuni 2015 12:03

Kas seda võib tarvitada ka terve inimene?

admin on 1. juuli 2015 16:50

Jah võib tarvitada küll ka terve inimene.

Gustav Vegner on 9. oktoober 2015 10:35

Tere!
Olen tarvitanud ja tarvitan Graviola lehti tee, puuvilja ekstrakti kapslid.
Olen päris rahul nende toime pärast.
Siiski küsin?
Misugune osa puust on käige kasulikum maksa vähi vastu?

maret Abel on 7. aprill 2016 15:43

Vabandust,et ennem puudulikult küsisin.Nimelt minu abikaasa saab keemiaravi ja tablette järelravina,Ta on juba kuus korda keemiat saanud.Pärast viimast ravi saamist oli tal väga halb.Tal on käärsoole kasvaja metastaasidega.Arstide lubadus oli tema elu pikendada aga terveks ei ole võimalik ravida.Sooviksin kuidagi ta olukorda parandada aga ei oska.Seda haigust on ta põdenud aasta. Teie soovitused ja nõuanded on väga oodatud.
Maret

admin on 13. aprill 2016 11:28

Tuginedes klientide tagasisidele, saame soovitada tooteid, mis võiksid olukorda leevendada.
– Aprikoosiseemne ekstrakt nisuidu ekstraktiga (B17)
– Graviola (lehed, kapslid)
– Ph 4salts e 4soola
– Kanepiõli 20% CBD ja CBDa (kannabidiool, kannabidioolhape)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust mitte ületada. Ärge kasutage toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.