5-HTP toidulisand

24.90 

  • 5-HTP (5-Hydroxytryptophan) on looduslik antidepressant. 5-HTP saadakse Aafrika taime Griffonia (Griffonia simplicifolia) seemneekstraktist. 5-HTP suurendab serotoniini taset, mis mõjutab positiivselt meeleolu, und ja valu.

Purgis 60 kapslit, a´ 100mg.

Tarvitada 1 kpl päevas enne sööki. Peale 3 kuu pikkust tarvitamise perioodi on soovitav teha 1 kuu pausi. Raseduse, rinnaga toitmise või ravimite tarvitamise korral (eriti antidepressante), konsulteerige enne manustamist arstiga. Võib põhjustada uimasust ja kergeid mööduvaid seedetrakti funktsiooni häireid.  

Kirjeldus

5-HTP (5-Hydroxytryptophan) on looduslik antidepressant. 5-HTP saadakse Aafrika taime Griffonia (Griffonia simplicifolia) seemneekstraktist. 5-HTP suurendab serotoniini taset, mis mõjutab positiivselt meeleolu, und ja valu.

5-HTP omab stressi leevendavat toimet, kasutatakse profülaktilise vahendina depressiooni ennetamiseks. Uuringud on tõestanud, et 5-HTP toidulisand võib aidata leevendada depressiooni sarnaselt antidepressantidele.

5-hüdroksütrüptofaani inimorganism ise ei tooda. Selle aine defitsiidi puhul suureneb söögiisu, et täiendada organismi vajalike ühenditega. 5-HTP kasutamine vähendab söögiisu ning aitab langetada seeläbi kaalu.

Kui olete rase, toidate rinnaga või tarvitate ravimeid (eriti antidepressante), siis konsulteerige enne toidulisandi manustamist arstiga. Võib põhjustada uimasust ja kergeid mööduvaid seedetrakti funktsiooni häireid. Hoida jahedas, kuivas kohas.

Lisainfo

Kaal 60 g
Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust mitte ületada. Ärge kasutage toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.