Otsas

Aeglane mahlapress Midzu

199.0 

Midzu aeglane mahlapress on mitmeotstarbeline pigistav mahlapress, mis purustab aeglaselt aed- ja puuviljad ning pressib neist mahla välja. See sobib mahla tegemiseks näiteks aed-, puu- ja kaunviljadest.

  • Kaasaegne aeglane pigistamis- ja pressimismeetod säilitab loomuliku maitse ja toitained.
  • Midzu aeglane mahlapress suudab koorida näiteks maisi-, nisu- ja hirsiteri, millest seejärel saab valmistada tervisliku supi või pudru.

Tehnilised andmed:

Kaal: 3.9 Kg
Voolutarve: 150 W
Mootori kiirus: 90-115 pööret minutis

Laost otsas

Kirjeldus

Valida värsked köögi- ja puuviljad, kuna nad sisaldavad rohkem mahla. Mahlategemiseks on eriti sobivad ananassid, punapeedid, sellerijuured, õunad, kurgid, spinat, melonid, tomatid, apelsinid ja viinamarjad.

Köögiviljade õhukest koort pole vaja eemaldada, kuid tuleb eemaldada paksu koorega köögi- ja puuviljade, näiteks apelsinide, ananasside ja tooreste punapeetide koored.  Tsitrusviljade seemned tuleks eemaldada, kuna nad annavad mahlale kibeda maitse.

Õunamahla pressimisel sõltub selle kontsentratsioon kasutatavate õunte sordist. Kui kasutatakse suurema mahlasisaldusega õunu, saadakse selgem pressitud mahl. Värskelt pressitud õunamahl muutub kiiresti pruuniks. Protsessi aeglustamiseks võib lisada paar tilka sidrunimahla.

Seadmesse võib mahlakstegemiseks panna ka lehti ja varsi, nt salatit.

Antud tüüpi mahlapressile ei sobi tärklist sisaldavad viljad, näiteks banaanid, papaiad, avokaadod, viigimarjad ja mangod.

Midzu aeglase mahlapressiga ei lähe midagi raisku: viljaliha saab kasutada suppides, kookides ja salatites; aedades ja kasvuhoonetes kompostina; laste väikeste lemmikloomade söödana; mahlaga segatuna ja veega lahjendatult väikelastetoiduna.

Kvaliteetne aeglane mahlapress säilitab paremini mahla aroomi ja maitse. Odavamad, tsentrifugaaljõul töötavad häälekad mahlapressid kahjustavad oma kuumusega mahlas olevaid ensüüme ja kasulikke aineid, ka on aeglaselt pressitud mahla kogus suurem ja jäägid väiksemad.

Lisainfo

Kaal 3900 g
Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust mitte ületada. Ärge kasutage toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.