New Sale

Aktiivse hapnikuga valgendi kontsentraat 500g

2.70 

Kasutatakse nii pesumasinates kui ka nõudepesumasinates. 

Omab ECOCERTi sertifikaati

Kategooria:

Kirjeldus

Fleckensalz Universal Oxygen Bleach on tõhus, 100% biolagunev, kloorivaba, keskkonnasõbralik toode. Seda kasutatakse pesumasinates ja nõudepesumasinates (viimastes – kohvi- ja teejääkide eemaldami – seks nõudelt). Valgendi on efektiivne orgaanilise päritoluga plekkide vastu (tee, puuviljad, kohv, rohi, šokolaad). Sellega saab värskendada mitmevärviliste kangaste värve, samuti saab valgelt linaselt eemaldada halli tooni. Valgendi suurendab oluliselt pesupulbri efektiivsust. Seda saab kasutada ka riiete eelleotamiseks. Sellel on ECOCERTi sertifikaat, mis vastab rangetele Euroopa standarditele ja on optimaalne autonoomsete kanalisatsioonisüsteemide jaoks.

Kasutusviis: olenevalt pesumahust (pesu) ja saastumise astmest (pesu, nõud) tuleb pesuainele lisada 1-2 supilusikatäit valgendit. Koostis: ainult taimsed koostisained, mis ei sisalda GMO-sid, keemilisi väetisi, naftakeemilisi komponente.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust mitte ületada. Ärge kasutage toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.