Sale

Almawin Apelsiniõli universaalpuhastusvahend 500 ml

13.90 

Almawin universaalpuhastusvahend apelsiniõli baasil on looduslik ent tõhus puhastusvahend, mis puhastab vastavalt kogusele üldpuhastava vahendina, plekieemaldi või lahustina.

500ml

Kirjeldus

Almawin universaalpuhastusvahend apelsiniõli baasil on looduslik ent tõhus puhastusvahend, mis eemaldab orgaanilise mustuse, plekid rõivastelt, vaipadelt, polstermööblilt, eemaldab ebameeldiva lõhna ning koduses majapidamises nätsu, tindi, õli, küünelaki, pastaka, liimi, kummijäljed põrandalt, loomsed ja taimsed rasvad küpsetusahjult. Universaalne AlmaWin apelsiniõliga puhastusvahend puhastab vastavalt kogusele üldpuhastava vahendina, plekieemaldi või lahustina.

Koostisained:
Erakordselt tõhus puhastusvõime saavutatakse apelsini terpeeni (apelsinikoorest saadud eeterliku õli koostisaine) ja sahhariidsete pindaktiivsete ainete (tooraine saadakse kartulist, maisist või suhkruroost, suhkrupeedist, kookos- ja palmiõlist) kombinatsioonist. Alkohol ja rohuekstraktid (palderjanijuur, humala- ja kummeliõied, melissilehed ja kreeka pähkli koored) suurendavad vahendi säilivust.
AlmaWin apelsiniõliga puhastusvahendi kontsentraat on loomulikult bioloogiliselt väga hästi lagunev.
Apelsini terpeen
Sahhariidsed pindaktiivse ained
Alkohol

Hoiatus:
Tugeva mustust ja rasvu lahustava toime tõttu võivad tundlikud pinnad kahjustuda. Kontrollige eelnevalt vahendi sobivust lakitud, kunstmaterjalist ja kummist pindadel ning tekstiilide materjali tugevust ja värvikindlust varjatud kohtadel. Peske materjalid pärast plekieemaldust. Kontrollige alati materjalide vahenditaluvust, kui soovite vahendit kontsentreeritud koguses kasutada.

Kasutusalad:
AlmaWin apelsiniõliga puhastusvahendi kontsentraat on universaalne puhastusvahend, mida saab kasutada puhastusvahendina plekieemaldina, ebameeldiva lõhna kõrvaldajana ja lahustina. Seda tuleb veega aktiveerida! Veega kokkupuutel läheb pesuvahend valgeks läbipaistmatuks nagu piim ja on tugeva apelsini lõhnaga.

Universalpuhastusainega 8-10 tilka märjale shvammile eemaldatakse:
Liimijäägid
Vaha- ja pitseerimisvahendi jäägid
Tõrvaplekid
Loomsed ja taimsed rasvad
Kummijäljed põrandal
Pastaka ja viltpliiatsi jäljed
Küünelakk ja õlivärvid
Plekid rõivastel (kontrollige alati varjatud kohal kanga vahenditaluvust ning peske pärast plekieemaldust)
Plekid polstermööblil ja vaipadel (kontrollige alati varjatud kohal materjali vahenditaluvust)
Halb lõhn (näiteks prügikonteiner)

Suuremas koguses lahjendatult veega  puhastatakse:
Kõik suuremad veekindlad pinnad.
Vastavalt pinna suurusele määrdumisele aitab 1-3 vahendi korgitäit (10-20 ml) 1 liitri veega.

Kasutusjuhis: Tee plekk või määrdunud koht veega märjaks. Seejärel tilguta märjale pinnale kümmekond tilka apelsiniõli ning lase sel mõjuda. Kui tundub, et plekk pole täielikult eemaldunud või nn. lahti sulanud, lisa taaskord vett. Vesi võimendab puhastusaine toimet!!! Plekieemaldust võid vajadusel korrata. Vahendi kasutamine lahjendamata kujul annam ennenägematuid tulemusi!
Vahend muutub veega lahjendamisel piimjaks.

Hoiatus:
Kuigi apelsini terpeen on apelsinikoore looduslik komponent, hoiatame sellest toorainest lähtuva põhimõttelise ohu eest: allaneelamisel võib vahend tekitada kopsukahjustusi. Palun hoidke vahendit alati suletuna lastele kättesaamatus kohas.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust mitte ületada. Ärge kasutage toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.