Sale

Et olla homme terve, alusta täna!

16.00 

Looduslik supersegu sisaldab kolme suurepärast komponenti: MAAPIRN, ASTELPAJU, MUSTSÕSTAR

Maca juur on iidne elujõu allikas!

 

Kategooriad: ,

Kirjeldus

 

Looduslik supersegu sisaldab kolme suurepärast komponenti:

MAAPIRN, ASTELPAJU, MUSTSÕSTAR.

MAAPIRN: on prebiootilise toimega, toetab kaalulangetamist, sisaldab vajalike mineraalaineid ja mikroelemente, sobib diabeetikutele, on hea kiudainete (inuliin) allikas

MUSTSÕSTAR: sisaldab ohtralt C-vitamiini ja antioksüdante, rohkelt taimseid pigmente flavonoide, millel on positiivne mõju südame-veresoonkonna tervisele.

ASTELPAJU: stimuleerib immuunsüsteemi ja ergutab hormonaalsüsteemi tegevust. Tarvitatakse ka reuma ja podagra puhul, veresoonte lupjumise ja vegetatiivse närvisüsteemi häirete korral, klimakteeriliste ilmingute ja häirete leevendamiseks.

Kasutamine: Lisa 1-2 spl (5-10g) smuutile, jogurtile, veele, pudrule jne.

Maca juur on iidne elujõu allikas!

MAKA: mõjub üldtoniseerivalt, taastab energiat, tugevdab immuunsüsteemi, parandadab sportlikke saavutusi, mõjub kroonilise väsimuse vastu väga hästi, hormonaalse tasakaalu 

Maca pulbrit võib segada veega, mahlaga, jogurtiga, müsliga, piimaga (eriti sojapiimaga), teda võib lisada toitudesse või teha teed.

Macal on küllalt tugev maitse, kuid segades kisellide, magusate kastmete, mahlade, marjade või puuviljadega võib ta olla väga maitsev. Sobib kasutada kerge einena koos jogurti ja kohupiimaga.

Maksimaalne igapäevane soovitatav kogus on kuni 3 spl. Algul soovitatakse alustada poole supilusika suuruse kogusega. 

Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust mitte ületada. Ärge kasutage toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.