Fe+C Vitamiin 50g

13.00 

Biaks “Raud + C-Vitamiin” toidulisandis on lisaks suurepärase imenduvusega raua vormile (Fe diglütsinaat kelaat) kasutatud raua omastatavuse parandamiseks ka C-Vitamiini.

Ühes pakendis kokku 200 serveeringut.

260,00 €/kg

Kirjeldus

Raud + C Vitamiin 50g. Raud (Fe) on oluline mineraalaine inimorganismis. Raud hemoglobiini olulise koostisosana osaleb organismis hapniku transportimisel rakkudesse ning samuti ka süsihappegaasi transportimisel rakkudest välja. Raua puudusel inimorganismis võib tekkida palju erinevaid sümptomeid, kuid neist peamised on: väsimus, füüsilise võimekuse vähenemine, juuste väljalangemine, immuunsüsteemi nõrgenemine, lõhed suunurkades, kahvatu nahk, motivatsioonipuudus ja apaatsus. Lisaks on oluline teada, et raud aitab organismil omastada A-vitamiini ja joodi. Seetõttu võib rauapuudusega kergesti tekkida ka nende ainete vähesus organismis.

Biaks “Raud + C-Vitamiin” toidulisandis on lisaks suurepärase imenduvusega raua vormile (Fe diglütsinaat kelaat) kasutatud raua omastatavuse parandamiseks ka C-Vitamiini. C-vitamiini mõju raua omastamisele on niivõrd suur ja oluline, et seda peetakse C-vitamiini üheks füsioloogiliseks rolliks inimorganismis.

Kasutamine: Soovituslik päevane annus täiskasvanule (1 mõõdulusikas), või vastavalt arsti soovitusele. Tarbida pärast sööki.

Koostisosad: Fe diglütsinaat kelaat ja L-askorbiinhape, pulbrilisel kujul.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust mitte ületada. Ärge kasutage toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.