fbpx

Otsas

K2 vitamiin toidulisand MK-7

20.90 

K vitamiinipuudus ei lase kaltsiumit luudesse ladestuda ja seetõttu ladestub kaltsium hoopis arteritesse, aorti, pehmetesse kudedesse, sealhulgas lihastesse, rinda, neerudesse ja kannustesse. Pakis 60 kapslit. Iga kapsel sisaldab:

  • Vitamiin K2 – 100mcg

6966€/kg

Laost otsas

Kirjeldus

K2 vitamiin mängib olulist rolli ka veresoonte ja südame tervise tagamises. K2 aitab veelgi rohkem kui K1 kaasa luude normaalse struktuuri moodustumisele.

K2 on kõrgelt biokättesaadav ja bioaktiivne ning püsib veres kauem kui K1. See tähendab, et keha varude täiendamine ja kudede varustamine saab pidevalt toimida.

Soovitav päevane kogus 1mikrogramm/kg kehakaalu kohta. Päevane ohutu ülempiir korduval manustamisel 400-450 mcg.

K vitamiini puudus tekib sapi puudusel, imendumishäirete ja rasvade puuduse korral. Väherasvase toidu korral esineb kõigi rasvlahustuvate vitamiinide puudus, sapi väljutamine on aeglane, tekivad sapikivid jne. See ise viib omakorda K-vitamiini puudusele.

Teised koostisosad: kaltsiumvesinikfosfaat, sorbitool, mikrokristalne tselluloos, stearhape, ränidioksiid, magneesiumstearaat ja modifitseeritud tsellulooskummit.

NB! Konsulteerige oma arstiga enne tarvitamist, kui olete hiljuti tarbinud mõnda antikoagulanti või olete rase, toidate rinnaga.

Lisainfo

Kaal 50 g
Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust mitte ületada. Ärge kasutage toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.