Otsas

K2 vitamiin MK-7

18.00 

K vitamiinipuudus ei lase kaltsiumit luudesse ladestuda ja seetõttu ladestub kaltsium hoopis arteritesse, aorti, pehmetesse kudedesse, sealhulgas lihastesse, rinda, neerudesse ja kannustesse.

Valk nimega osteokaltsiin transpordib kaltsiumi luudesse.  Vitamiini K2 kasutatakse kaltsiumi luumaatriksisse kinnitamiseks. Kui vitamiin K2 puudub, jääb kaltsium verre ja ladestub lõpuks arterite seintele ja muudesse ebasoovitavatesse kohtadesse.

Pakis 60 kapslit a´100mcg. Tarvitada 1 kapsel päevas.

Laost otsas

Kirjeldus

K2 vitamiin mängib olulist rolli ka veresoonte ja südame tervise tagamises. K2 aitab veelgi rohkem kui K1 kaasa luude normaalse struktuuri moodustumisele.

K2 on kõrgelt biokättesaadav ja bioaktiivne ning püsib veres kauem kui K1. See tähendab, et keha varude täiendamine ja kudede varustamine saab pidevalt toimida.

Soovitav päevane kogus 1mikrogramm/kg kehakaalu kohta. Päevane ohutu ülempiir korduval manustamisel 400-450 mcg.

K vitamiini puudus tekib sapi puudusel, imendumishäirete ja rasvade puuduse korral. Väherasvase toidu korral esineb kõigi rasvlahustuvate vitamiinide puudus, sapi väljutamine on aeglane, tekivad sapikivid jne. See ise viib omakorda K-vitamiini puudusele.

Koostis:

  • K2 vitamiin – 100mcg
  • C vitamiin – 2mg

Muud koostisained: HPMC taimne kapsel, riisijahu, MCC, askorbüülpalmitaat ja räni.

NB! Konsulteerige oma arstiga enne tarvitamist, kui olete hiljuti tarbinud mõnda antikoagulanti või olete rase, toidate rinnaga.

Lisainfo

Kaal 50 g
Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust mitte ületada. Ärge kasutage toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.