Toorkakao pulber

5.00 

Orgaaniline kakaopulber – Theobroma cacao sisaldab rikkalikult antioksüdante.

Pulbristatud orgaanilised kakaooad – neis on rikkalikult serotoniini ja füneüületüülamiini, kahte ainet, mis annavad heaolutunde ja mida organism loomulikult toodab siis kui me oleme õnnelikud ja rahus. Samuti sisaldab looduslik kakao anandamiini, tõelist õnnetunde kemikaali – see aine tekib organismis siis kui inimene on armunud. Toorkakao kaitseb teie organismi sadade tervisehädade eest!

Hoida kuivas ja jahedas kohas. Päritolumaa Peruu.

Kaal 125g/ 40€kg

Kirjeldus

Toorkakaos olevad flavonoolid on kasulikud eakatele, parandades aju verevarustust ning ka aju üldist funktsioneerimist.

Kakaopulber sisaldab antioksüdante rohkem kui ükski teine toit. Kakao on väga rikas magneesiumi poolest, mis on kasulik südamele.

Toorkakao pulberKakaopulber on üks parimaid looduslikke supertoite oma mineraalainete sisalduse ja suurepäraste kombinatsioonide poolest. Väga palju häid omadusi kaob kakaost kuumutamisel, rafineerimisel ja töötlemisel. Väga paljudele on puhas looduslik toorkakao tundmatu.

Kakaopulber sisaldab Omega 6 rasvhappeid, kuumutatud kakao ja tavašokolaad poes sisaldab transrasvhappeid. Transrasvad aitavad kaasa põletikulistele protsessidele kehas ja vähendades sellega keha immuunsust haiguste suhtes. See on üks olulisemaid punkte: tooršokolaad vs kuumtöödeldud šokolaad (ehk tavapoes tavaline šokolaad; ka nn öko-šokolaad on töödeldud, kuigi paremast toorainest).

100 grammi sisaldab: energiat: 859 kJ/205 kcal, valku 21,5 g; rasvu 11 g; süsivesikuid 17 g.

Hea tarvitada šokolaadide, jäätiste, küpsetiste, kookide ja jookide valmistamiseks.

RDA: 25g.

Lisainfo

Kaal 125 g
Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust mitte ületada. Ärge kasutage toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.