Kasekäsna ehk chaga tabletid toidulisand 30tabletti

15.50 

Kasekäsna ( shaga e. must pässik, Inonotus obliquus ) ajaloolised juured on Siberis ja Venemaal, kus  kasekäsnaga on ravitud mitmeid haigusi vähemalt 17. sajandist saadik. Kasekäsna ajalugu ulatub aga palju varasemasse aega – leiud on koguni 5600 aastat vanad. 30 tabletti, a’ 1000mg Tarvitada 1 tablett 3 korda päevas. 448€/kg

Kirjeldus

Viimase 40 aasta jooksul on tehtud üle 1600 teadusliku uuringu (sh dr Kirsi Kahlonen’i Helsingi Ülikoolis tehtud uuring 1984. aastal, mis osutas kasekäsna viirus-, seene- ja vähivastastele omadustele). Kasekäsna ajaloolised juured ulatuvad Siberisse ja Venemaale, kus kasekäsnaga on ravitud raskeidki haigusi. Sisaldab erakordselt suuri koguseid superoksüdismutaasi (SOD), mis on organismile üks võimsamaid antioksüdante, B-grupi vitamiine, proteiine.

Kasekäsn e must pässikTa tõstab tapjarakkude aktiivsust 300%, tugevdab immuunsüsteemi, võitleb haigustekitajate vastu ja on äärmiselt tugev antioksüdant. On tõestatud, et chagal on bakterite ja viiruste tegevust pärssiv ning põletikevastane toime. Pässik sisaldab rohkelt beetaglükaane – polüsahhariide, mis stimuleerivad immuunsüsteemi tööd ja aitavad kehal nö adapteeruda.

Seega pässik on võimas immuunsüsteemi parandaja ja vastupanuvõime tõstja. Sisaldab suures koguses erinevaid mineraale, adaptogeenseid aineid, beetaglukaane, betuliinhapet.

Jaapanis on kasekäsn saavutanud suure soosingu kosmeetikatootena (naha pigmendivigade parandamisel). Mõnede allikate väitel toetab kasekäsn närvisüsteemi uuenemist. David Winston on meie aja kuulsamaid ravimtaimegurusid, kes peab musta pässikut üheks võimsamaks vähivastaste omadustega raviseeneks.

Venemaal teatakse ja kasutatakse pässikut laiaulatuslikult. Seal on isegi ametlikult soovitatud pässikut mao- ja kaksteistsõrmiku haavandite ning vaevuste raviks, samuti polüüpide raviks.

Kuna Venemaal on pässiku teadmised nii laiad, siis on seda soovitatud ka muude tõvede raviks (psoriaas, nahahaigused, liigesehaigused ) ja organismi tugevdamiseks.

Mitte kasutada antibiootikumide või soone sisese glükoosiga koos, kuna nad mõjuvad vastumõjujatena.

Lisainfo

Kaal 50 g
Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust mitte ületada. Ärge kasutage toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.