Sale

Hiina kedristõlviku ehk korditsepsi kapslid toidulisand

16.50 

Hiina kedristõlvik e korditseps – Cordyceps sinensis – on olnud kasutusel Hiinas ja teistes Aasia piirkondades juba üle 1500 aasta energia taastaja ja elukvaliteedi parandajana.

Hiinlased ütlevad seda ebatavalist seent iseloomustades, et ta on “talvel uss, suvel rohi”. 

200 kapslit (a’ 300mg). 350€/kg

Kirjeldus

Hiina kedristõlvik e korditseps sobib inimesele kes soovib suurendada vastupidavust ning taastada energiat ja elujõudu. Kedristõlvik on toidulisand, mis saadud kuivatatud seene viljakehast.

Kedristõlvik sisaldab polüsahhariide, rikkalikult aminohappeid, polüpeptiide, vitamiine (B1, B2, B12-, E ja K), erinevaid mikroelemente (P, Se, K , Ca, Mg, Mn, Fe, Na, Cu, Zn, Al, Si, Cr, V, Ni, Sr, Ti, Mo), superoksiid dismutaasi (SOD).

Ülemaailmse tähelepanu saavutas kedristõlvik 1993. aastal, kui Hiina sportlased purustasid üheksa kesk- ja pikamaajooksude rekordit Stuttgarti maailmameistrivõistlustel Saksamaal. Pärast seda sai Cordyceps sinensis sünonüümiks tulemuslikkuse tõstmisel ja üheks enim müüdud toidulisandiks tegevsportlaste seas.

Algselt küll vaid eliitsportlaste poolt omaks võetud, on korditseps avastatud ka aktiivsete inimeste poolt erinevatelt elualadelt, kes soovivad suurendada mitte ainult vastupidavust, vaid ka energiat ja elujõudu. Kedristõlvikute perekond kuulub tungalteraliste sugukonda helekottseentelaadsete seltsi kott-seente hõimkonda. Tegu on parasiitorganismiga ja enamik selle perekonna esindajaid kasvab putukavastsetel või tõukudel.
Kasutamine:

Ööpäevaseid piirkoguseid pole tootele seatud, võib kasutada pikaajaliselt. Soovitav kogus 2-3 kapslit ca 2-3 korda päevas.

Lisainfo

Kaal 60 g

5 arvustust tootele Hiina kedristõlviku ehk korditsepsi kapslid toidulisand

 1. Iie Murumets

  Tere,

  Oskate te palun öelda kui mitu milligrammi Korditsepsi pulbrit üks kapsel sisaldab?

  Tervitades,
  Iie Murumets

 2. admin

  300mg on 1 kapsel

 3. Paul Jurmale

  Tere!
  Kas tegu ei ole võlts Korditsepsiga? Õige Korditsepsi hind peaks olema kõvasti suurem sellise koguse kohta.

 4. riin

  Mis firma korditseps on? Tõesti tundub kahtlaselt odav.

  • admin

   Tervisetooted.ee on maaletooja.

 5. Meelis

  Naah, chill see on odav selle pärast, et see on lahjem. Ma ühest teisest kohast leidsin purgi, milles olevad kommid sisaldavad 2x nii palju nimetatud ainet.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust mitte ületada. Ärge kasutage toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.