Kristallvardaga veepudel – Ametüst 550ml ümbriskotiga

Kuumakse al. 5.52€ / 12 kuud

64.90 

Kristallidega veepudel integreerib kristallide tervendava energia meie kehasse. Kristallveepudel töötab molekulaarsel ja vibratsiooni tasemel. See kannab kristallide energia vette. Vesi saab konkreetse kristalli energialaengu. Selline vesi stimuleerib ja rahustab meie meelt ja emotsioone.

Kirjeldus

Mis on kristalliveepudel?

Kristallveepudelid parandavad vaimset heaolu. See loob positiivse meeleolu ja on positiivne mõjuga ka meie füüsilisele tervisele. See soodustab rahulikkust, toetab tervet ja säravat nahka. Kalliskivipudelid ühendavad vee eelised kristallide omadustega. See maagiline tandem loob tõhusa vahendi meie heaolu suurendamiseks.
See kristallidega tervendav veepudel on kohustuslik siis, kui te juba naudite kristallide tervendavat maailma või kui olete just sattumas uude ja põnevasse kristallide energia maailma. Kristalliseerunud vee joomise positiivsed eelised on tavaliselt tunda kohe esimesel nädalal. Pudelis olevat vett laaditakse kogu päeva jooksul puhta kristalli energiaga! Võite nüüd rahulikult oma vanast plastpudelist lahti saada. Selle energiseeritud vee joomine annab teile kosutust ärkveloleku hetkest kuni uinumiseni.
Kui hindate oma isiklikku tervist ja heaolu rohkem kui midagi muud, on see veepudel teile! Kui te pole kindel, milline pudel teile sobib, siis lugege toodete alt eri kristallide kirjeldust ja valige kristall, mis sobib kõige paremini teie praeguste kavatsustega ja olukorraga. Kristallidega veepudeleid võib olla ka mitu erinevat, mida saab vastavalt hetkeolukorrale kasutada.
Kristallveepudel ametüst vardaga:
Ametüst – tuntud kui mõistuse ja rahukivi, tasakaalustab, rahustab psüühikat ja meelt ning annab enesekindlust ja kindlustunnet.
Vali ametüstiga tervendav kristallveepudel, kui soovid oma vaimu tervendada ja sõltuvusega võidelda. Ametüst on võimas kivi, mis aitab toime tulla selliste sõltuvusharjumustega nagu suitsetamine, joomine või ülekaal. Ametüst kristalliga veepudelist juues peaks tundma märgatavat muutust nii iseendas kui ka keskkonnas. Lisaks võib ametüst olla abiks rahutu une korral. Lihtsalt hoia seda veepudelit oma öökapil, jooge sellest vett igal õhtul enne magamaminekut ja nautige rahulikku mõnusat und. Ametüst on ka hea kivi, mida oma kallimatele kinkida. Kui märkad, et sõber või pereliige peab oma ellu rahu tooma, kinkige talle Ametüstiga tervendav kristallveepudel.
Ametüstiga veepudel sobib sulle suurepäraselt kui hindad ja soovid rahulikkust ja rahu. Naturaalne rahustaja ametüst aitab leida tervisliku tasakaalu igapäevaelus. Ametüst on abiks, kui pead kasutama kriitilist mõtlemist. Kui leiate end näiteks olukorrast, kus teie emotsioonid segavad otsuste tegemist, siis peate oma ellu tooma ametüsti!
Ametüstiga kristallveepudel on tõeline pärl inimestele, kes soovivad tasakaalustada meeleolu kõikumist, leevendada stressi ja ärevust. Võtke see kaasa jalutuskäigule, matkale, einestama või koosolekule. Te märkate, kuidas ametüst aitab teil väljakutsetega toime tulla ja neid suurema eduga ületada. Ametüsti energiaga vesi võib leevendada peavalu ning vabastada pingeid ja leevendada füüsilist, emotsionaalset ning psühholoogilist stressi. See tugevdab teie immuunsussüsteemi ja suurendab hormoonide tootmist.
AMETÜST on erakordselt võimas ja kaitsev kivi. Ametüst on kõrge vaimse vibratsiooniga. See kaitseb psüühiliste rünnete eest. Ametüstil on tugev tervistav ja puhastav vägi.

Seda kivi on seostatud rahulikkuse, tasakaalu, rahu, õnne, kaitse, mediteerimise, hingelisuse/vaimsuse, muundumise, inspiratsiooni, tervendamise, viljakuse, mõõdukuse, vooruslikkuse, kainuse, une, valvsuse, jahi, julguse, puhtuse, endeunenägude, jumaliku armastuse, nägemuslike ülesannete, psühholoogilise paranemise, meelte vaigistamise, võiduga vaenlaste üle, keeleosavuse ja tunnetatavate asjade mõistmisega.

Usutakse, et ametüst lööb mõtted klaariks, teravdab mõistust, teeb asjatundjaks ärialal.

See saab jagu igat liiki sõltuvustest ja blokkidest. Ta on erakordselt kasulik meelele, rahustades või stimuleerides vastavalt vajadusele. Kivi kergendab otsuste tegemise protsessi. Ta hajutab viha, raevu, hirmu ja ärevust.

Kaitsev ja vaimne kivi, annab meelerahu. Leevendades kurbust ja leina, aitab see leppida kaotusega.

Ergutab hormoonide tootmist ja viib kooskõlla endokriinsüsteemi ning ainevahetuse. Ta tugevdab eritusorganeid ning immuunsüsteemi.

Ametüst on suurepärane verepuhastaja ning leevendab peavalu ja vabastab pingest. Kivi vähendab siniseid plekke, vigastusi ja turseid ning ravib kõrvahaigusi. Leevendab kopsu- ja hingamisteede haiguseid, nahka, rakuhälbeid ja seedekulgla haigusi. Ametüst on kasulik soolestikule, sest reguleerib sealset floorat, eemaldab parasiite ja soodustab vee taasimendumist. 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust mitte ületada. Ärge kasutage toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.