Sale

Maksaturgutus

56.60  49.90 

Maksaturgutuse paketti kuuluvad:

  • N-A-C ehk N-atsetüültsüsteiin – 100 kapslit
  • kurkumiin  – 60 kapslit
  • MSM pulber – 250g

Maksaturgutuse kuuri soovitatav pikkus vähemalt 1 kuu.

Kategooria: Silt:

Kirjeldus

N-atsetüültsüsteiin

N-atsetüültsüsteiin on väga hea vahend toetamaks maksa ning kopsude tööd.

N-atsetüültsüsteiin pärineb aminohappest L-tsüsteiin. N-atsetüültsüsteiin ehk lühidalt NAC on antioksüdant, mis suurepärane abimees kõigile neile, kel on maksakahjustused või probleemid maksaga. Kõige tõhusamaks maksa haiguste ennetamise mooduseks peetaksegi enda kaitsmist vabade radikaalide kahjuliku toime eest.

Kuigi see toode ei ole retseptiravim, on ta populaarne ka lääne meditsiinis. NAC on atsetaminofeeni üledoosist (tuntud valuvaigistite Tylenol and Vicodin tarvitamisest) põhjustatud maksakahjustuse ravis ületamatu.

Tarvitamine: 1 kapsel kuni 2 korda päevas.

Kurkumiin

Kurkumil on bakterivastased ja valuvaigistavad omadused.

Kurkum on hea vahend ka põletikuliste nahahaiguste vastu, lisaks kiirendab haavade paranemist.

Kurkumiin alandab kahjulikku kolesterooli taset ja pärsib veretrombide teket. Ühtlasi aitab kurkum vältida ja leevendada ateroskleroosi. Kurkum on tõhus diabeedi riski vähendajana lisaks reguleerib ainevahetust ja vähendab kehakaalu.

Kurkum on kasulik maksaprobleemide korral.

Kurkum on heaks abiliseks ka seedeprobleemide leevendamisel.

Tarvitada kuni 2 kapslit päevas.

MSM pulber

MSM on väävli vorm, mis on organismis sisalduv põhikomponent kollageeni, elastiini, kõhrede ja keratiini moodustumiseks. Annab paindlikkust ja tugevust lihastele, luudele, liigestele, sisemistele membraanidele ning peamiselt nahale, juustele ja küüntele.

Looduslik väävel on „ilu mineraal“, ta hoiab juuksed läikivad, naha sileda ja jume noorusliku.

Uurimustulemused näitavad, et paljudel inimestel on organismis väävlipuudus ning see kasvab vanusega.

MSM aitab taastada naha elastsust ning annab energiat. Tõstab rakkude läbilaskvust, mistõttu toitainete ja hapniku imendumine paraneb ja toksiinide ja jääkainete väljavool kehast kiireneb, seob osasid raskemetalle, et nad väljuksid kehast.

MSM aitab säilitada normaalset PH taset – väävel on insuliini põhikomponent, mis mängib olulist rolli süsivesikute ainevahetuses.

Annustamine: 2-3 korda päevas 2-5g näiteks vette või C-vitamiinirohke mahla hulka segatult. Soovitavalt alusta väikesest kogusest näiteks 1g (1/4 teelusikatäit klaasi vee kohta) päevas vähehaaval annust suurendades. Võid annust suurendada kuni 2 teelusikatäieni päevas.

maks

Lisainfo

Kaal 300 g
Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust mitte ületada. Ärge kasutage toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.