MSM tabletid 300tk

19.00 

MSM – pulber (metüülsulfonüülmetaan) on toidulisand.

MSM (metüülsulfonüülmetaan) on vesilahustuv, orgaaniline väävliühend.

Looduses leidub MSM-i vihma- ja järvevees ning värskes toidus.

MSM muudab glükoosamiini bioloogiliselt aktiivseks aidates tal jõuda liigeskõhredeni. 

Parem enne:13.05.2022

Kirjeldus

MSM on väävli vorm, mis on organismis sisalduv põhikomponent kollageeni, elastiini, kõhrede ja keratiini moodustumiseks. Annab paindlikkust ja tugevust lihastele, luudele, liigestele, sisemistele membraanidele ning peamiselt nahale, juustele ja küüntele.

Looduslik väävel on „ilu mineraal“, ta hoiab juuksed läikivad, naha sileda ja jume noorusliku.

Uurimustulemused näitavad, et paljudel inimestel on organismis väävlipuudus ning see kasvab vanusega.

MSM aitab taastada naha elastsust ning annab energiat. Tõstab rakkude läbilaskvust, mistõttu toitainete ja hapniku imendumine paraneb ning toksiinide ja jääkainete väljavool kehast kiireneb, seob osasid raskemetalle, et nad väljuksid kehast.

MSM aitab säilitada normaalset PH taset – väävel on insuliini põhikomponent, mis mängib olulist rolli süsivesikute ainevahetuses. 

Teda olevalt ei esine MSMi sisse võtmisega mingeid kõrvaltoimeid. MSM on äärmiselt ohutu. Arvukad toksikoloogilised andmed tõestavad, et seda võib tarbida suurtes doosides pika aja vältel. Koostis: 100% metüülsulfonüülmetaan.

Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte tarvitada peale kehtivusaja lõppu. Säilitada kuivas, toatemperatuuril.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust mitte ületada. Ärge kasutage toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.