fbpx

Otsas

Sipelgapuu koore tee

6.00 

Sipelgapuu koore tees kasutatakse ainult sertifitseeritud sisemist koort, mis on pärit nö kambriumi koore kihist.

Sipelgapuu koor kogutakse puudelt sellisel viisil ja koguses, et see ei tee puudele mingi kahju.

Pakis 20 teepakki, igaühes 2000mg sipelgapuu koort. 150€/kg

Laost otsas

Kirjeldus

Sipelgapuu koore antibakteriaalne toime on seotud lapahooliga – ühendiga, mis eraldati koore ekstraktist esmakordselt 1882. aastal. Lapahool takistab mikroorganismide paljunemist ja kasvu.

Viirusevastane toime on tingitud selle võimest alla suruda käärimisprotsesse, milleta viiruste paljunemine pole võimalik. Sipelgapuu koore seenhaiguste vastased omadused on seotud selles leiduva ksülidiiniga, mis koos lapahooliga pärsib seente kasvu erinevates organites ja kudedes. Preparaadi parasiidivastane toime väljendub selle võimes takistada rakusiseste parasiitide paljunemist ja arengut (nt malaaria plasmoodium – malaariat tekitav ainurakne limaseen).

Sipelgapuu koor on tugev valuvaigistav ja põletikuvastane vahend, millel on toniseerivad ja antioksüdantsed omadused. Selle üks põhiomadusi on mobiliseerida organismi kaitsejõud haigustega võitlemiseks. Sipelgapuu koor stimuleerib immuunsüsteemi, omades tugevat toimet viiruste, seente, bakterite ja parasiitide vastu.

Raseduse ja rinnaga toitmise ajal ei ole soovitav toodet tarbida.

Kasutamine:

1 teekotike tassi kohta, laske tõmmata 5-10min.

RDA: 3g

Lisainfo

Kaal 100 g
Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust mitte ületada. Ärge kasutage toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.