Turmaliiniga õlaside (vasak õlg)

28.00 

Turmaliini ja magnetiga õlaside stimuleerib vereringet õlgade piirkonnas, leevendab põletikku ja valu, aitab kaasa energeetiliste meridiaanide sügavale aktiveerumisele, immuunsuse tugevdamisele.

Kirjeldus

Näidustused kasutamiseks:

Õlaliigese vigastused, nihestused ja sidemete vigastused. Valuvaigistav toime õlalihastele. Elavdab õlgade piirkonnas vereringet, aktiveerib raku ainevahetust.Turmaliin õlaside on eriti soovitatav kontoritöötajatele ja õpilastele, kes veedavad palju aega arvuti, TV ja seadmete läheduses, millel on elektromagnetiline kiirgus. Eakate haiguste profülaktikaks ja ennetamiseks. Sportlastele treeningu ajal ja peale treeningut. Kasutage luumurdude, osteokondroosi, krampide, neuralgia, tuimus sõrmedes ja kätes, peale pikaajalist külmas viibimist vereringe ergutamiseks. Aitab taastuda erinevatest õlavigastustest. Antibakteriaalne.
Kasutusjuhend:

Igapäevaseks kasutamiseks. Positiivne mõju igas vanuses inimestele.

Õlaside panna selga nagu vest (turmaliiniga pool õlgade vastu, tihedalt vastu nahka), ravitoime sõltub õlasideme ja naha kontaktist, mida tihedamalt õlaside on vastu nahka, seda tugevam on toime.

Kasutada kaks korda päevas, kuni kolm tundi korraga.

Kui pärast õlasideme kasutamise algust tekib nahal kõrvetustunne, siis see on normaalne ega kahjusta nahka. Nahk võib punaseks tõmbuda, punetus ja kõrvetustunne on normaalsed nähtused. Pärast õlasideme ära võtmist kaovad need nähtused mõne tunni jooksul. Punetuse vältimiseks võib lühendada õlasideme kasutusaega.

Turmaliin õlasidet on mugav kasutada, võid seda kasutada kodus, tööl, koolis.

Maksimum ümbermõõt õlast küljele 98 cm ja maksimum käeümbermõõt 36 cm (see kus see nagu varruka osa lõppeb), varrukas õlast alla 18cm.

Ettevaatusabinõud:

Mitte kasutada kõrge palaviku, verejooksukalduvuse, temperatuuritundlikkushäirete korral, aga ka nahakahjustustega piirkondades.
• Mitte kasutada insultide ajal ja nende järel.
• Mitte kasutada kilpnäärme hüperfunktsiooni korral.
• Kardio stimulaatoriga haigetel kasutada ettevaatusega.
• Organismi kalduvuse korral allergiatele kasutada ettevaatusega.
• Rasedad ja rinnaga toitvad emad peaksid turmaliinist toodete kasutamisest hoiduma.Individuaalne talumatus. Mitte kasutada turmaliin kaelasidet uneajal.
Soovitused hooldamiseks:

Pesuvee temperatuur ei või olla üle 40°, väänata väga ettevaatlikult, mitte triikida.Mitte kuivatada kõrgel temperatuuril.Pesta puhtas vees, turmaliinsidet ei tohi liiga kaua vees hoida. Pesta kergelt 10–15 minuti jooksul. Mitte kasutada pesupulbrit, valgendajaid ega seepi. Keelatud on kaelasidet leotada. Hoida otsese päikesevalguse eest.
TURMALIINIST TOODETEL PUUDUB SÄILIVUSAEG

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust mitte ületada. Ärge kasutage toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.