TerveEluTerve

Kurk, nina, kõrvad

Näitan kõiki 4 tulemust

 • Otosan ninasprei organic

  Ninasprei Otosan® FORTE 30ml

  10.00 

  Otosan® ninasprei FORTE on kiire toimega dekongestant mitme loodusliku toimeainega. Koosneb Brittany mereveest ning taimeekstraktidest ja õlidest, mis on tulnud orgaaniliselt kasvatatud taimedest.

 • Otosan kõrvasprei aaloe ja teepuuõliga

  Kõrvasprei aaloe ja teepuuõliga Otosan® 50ml

  9.00 

  Otosan® kõrvasprei liigse kõrvavaigu tekkimise ennetamiseks

  Otosan kõrvasprei on innovatiivne toode, mis võimaldab puhastada kõrvu igapäevaselt delikaatsel kuid efektiivsel viisil. Eriti kasulik igapäevaseks põhjalikuks kõrvakanali puhastamiseks, ennetamaks vaigutroppe, vilisemist kõrvades, müratundlikkuse suurenemist, lukus kõrva tunnet. 

 • Otosan kurgusprei

  Kurgusprei Otosan® FORTE 30ml

  10.00 

  Otosan® kurgusprei rahustab ja niisutab limaskesta farüngiidi korral.

  Annab kiire leevenduse ärrituse, kõrvetava tunde, valuliku neelamise ja käheduse ning kuiva köha korral. Apelsinimaitseline vedelik tekitab ärritunud limaskestale kaitsekihi, andes pikaajalise niisutava efekti ja leevenduse.

 • Otosas Kõrvaküünal, kõrva puhastaja

  Kõrvaküünal Otosan® 2tk

  7.00 

  Otosan kõrvaküünal kaitseb kõrva ja aitab eemaldada üleliigse kõrvavaigu, mis tekitab mitmeid ebamugavusi nagu kõrvakuminat, vilinat kõrvas, müra, ebaühtlast survet kõrvades ning lukus kõrva tunnet. 

Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust mitte ületada. Ärge kasutage toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.