TerveEluTerve

Mälu

Näitan kõiki 4 tulemust

 • Reishi kapslid C-vitamiiniga, 60tk

  Reishi kapslid C-vitamiiniga, 60tk

  9.50 

  Väga hea unetuse puhul, annab energiat juurde, rahustab vaimu, närvilisust, emotsionaalset ebastabiilsust, on hea aju tugevdamiseks, hea pingelise õppimise ajal, parandab mälu, ajutööd ja aitab taastada närvisüsteemi.

 • magneesium gütsinaat 300mg

  MAGNEESIUM GLÜTSINAAT

  19.00 

  Magneesiumdiglütsinaat imendub kergesti – see on parima omastatavusega magneesiumivorm, mis erinevate uuringute põhjal sobib kasutamiseks peamiselt lihaskrampide, unetuse ja rahutuse korral. Samuti on see vorm parim üleüldise magneesiumipuuduse leevendamiseks.

 • magneesium tsitraat 300mg

  MAGNEESIUM TSITRAAT 100kpl

  15.00 

  Magneesiumtsitraat on üks levinumaid magneesiumipreparaate terves maailmas. Mõned uuringud näitavad, et see tüüp on kõige enam biosaadavate (biosaadavus = omastatavus) magneesiumivormide seas, mis tähendab, et see imendub teie seedetraktis kergemini kui muud vormid.

 • Rosmariini eeterlik õli 10 ml

  7.10 

  Frantsila rosmariini eeterlik õli on vereringet ja ainevahetust stimuleeriv. Kasutatakse mälu parandamiseks, väsimuse kõrvaldamiseks. Reuma ja lihasvalu korral. Juuste hoolduseks. Võib tõsta vererõhku.

Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust mitte ületada. Ärge kasutage toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.