TerveEluTerve

Toortatar

Näitan kõiki 4 tulemust

 • Mahe toortatar 1kg

  3.20 

  Kuivatatud, puhastatud ning sorteeritud. Toortatart pole kuumtöödeldud ning on jätkuvalt elujõuline, mida tõestab ka asjaolu, et see idaneb. Seeläbi säilib toortatras loomulik tatra kergelt pähkline maitse ega esine kõrvetatud maitset, mis tavalises kuumtöödeldud tangus tihti esineb, ning koos maitsega säilivad ka kõik tatras olevad toitained ja mineraalid.

  Toortatratang ehk kruup on ideaalne kodune toiduaine, mida saab kasutada ilma muredeta kohe pakist välja võttes, kuna ei sisalda mustasid kestasid.

   

  Kaal 1kg

 • Otsas Toortatra tume jahu

  Toortatra tume jahu

  4.00 

  Eesti puhtas looduses kasvatatud tatar!

  Tume toortatra jahu on valmistatud toortatrast ja tatrakestadest (nn täisterajahu). Osa kestadest on peenestatud ja osa jahvatatud. Peenestatud kestad võib soovi korral välja sõeluda.

  Tume tatrajahu asendab küpsetamisel suurepäraselt nisujahu.

  1 kg

 • Otsas Mahe toortatrajahu

  Toortatrajahu

  4.00 

  Kuivatatud, puhastatud ning sorteeritud toortatar. Toortatart pole kuumtöödeldud ning ta on jätkuvalt elujõuline, mida tõestab ka asjaolu, et see idaneb. Seeläbi säilib tatras loomulik tatra kergelt pähkline maitse ega esine kõrvetatud maitset, mis tavalises kuumtöödeldud tangus tihti esineb. Toortatras säilivad ka kõik tatras olevad toitained ja mineraalid.

  Tatrajahu on väga hea asendus nisujahule. Tatrajahu on gluteenivaba ning toob meie söögilauale tatra suurepärased toiteomadused, millega tavalised jahud konkureerida ei suuda. Muuseas saab tatrajahust teha maitsvat kisselli.

  Kaal 1kg

   

 • Otsas Toortatra peentang

  Toortatra peentang

  4.00 

  Toortatra peentang on peene tatratang, mis on sorteerimise käigus eraldatud suurest tangust.

  Meie peentang on puhas ning ei sisalda mustasid kestasid. Peentangu levinuim kasutamine on kiirpudru tegemisel ning sobib väga hästi tervislikku päeva algusesse.

  Toode on kuivatatud temperatuuril mitte üle 39 °C ja puhastatud auru ja kuumust kasutamata.

  Kaal 1kg

Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust mitte ületada. Ärge kasutage toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.